Välkommen till Privera

Användarnamn:

Lösenord:

 


   Glömt lösenord

Viktiga meddelanden

Semestertider!
För att vara säker på att få utbetalningen i tid i sommar, var extra noggrann med att skicka in och godkänna fil enligt tidplanen. Tidplanen finns publicerad under Information från HSNK.

Stopp i filinläsningen
Uppdateringen mot befolkningsregistret sker enligt datum nedan, då är det stopp i filinläsningen i Privera. Skicka därför helst inte in några filer under dessa dagar. 2015-01-30, 2015-02-28, 2015-03-31, 2015-04-30, 2015-05-30, 2015-06-30, 2015-07-31, 2015-08-31, 2015-09-30, 2015-10-31, 2015-11-30, 2015-12-30.


HSNK-Borås

Victoria Skog 010 - 44 139 47
victoria.skog@vgregion.se

Pia Sahlberg 010 - 44 139 45
pia.sahlberg@vgregion.se

Kari Harvonen 010 - 44 139 36
kari.harvonen@vgregion.se

HSNK-Göteborg

Maria Albertsson 010- 44 114 55
maria.a.albertsson@vgregion.se

Sune Olsson 010 - 44 113 93
sune.olsson@vgregion.se

HSNK-Mariestad

Gunilla Movérus 010 - 44 136 53
gunilla.moverus@vgregion.se

HSNK-Uddevalla

Mona Klasdotter 010 - 44 133 41
mona.klasdotter@vgregion.se

Ann-Katrin Karlsson 010 - 44 133 54
ann-katrin.karlsson@vgregion.se